WAKACJE 2020

Nie zostawiamy Was samych.

Nie czekamy "na lepsze czasy".

Nie odpuszczamy.

 

 

Zapraszamy na WAKACJE Z BOGIEM 2020
tym razem ONLINE


Tegoroczne rekolekcje apostolskie w wakacje nie mogą się odbyć w formie, która jest nam dobrze znana. My jednak chcemy się z Wami spotkać, spędzić czas i ucieszyć sobą. Planowane przez nas rekolekcje wakacyjne nie są realizacją stopni formacyjnych - takie mogą odbyć się jedynie w realu. Wierzymy jednak głęboko, że przyjdą lepsze czasy i wrócimy do naszych ośrodków z jeszcze większym zapałem, aby kształtować swojego apostolskiego ducha. Wrócimy silniejsi o doświadczenie tęsknoty za Bogiem i za sobą nawzajem. Wrócimy odmienieni, odnowieni i odświeżeni. Póki co, nie poddajemy się i walczymy o siebie. Zapraszamy na rekolekcje trochę do sieci i trochę do realu.

 
ZACZYNAMY PRZYGOTOWANIA

Zaczynamy już 1 czerwca w katedrze na Wawelu - w realu - na Mszy św. ku czci św. Królowej Jadwigi, naszej patronki. Kliknij w obrazek i czytaj o szczegółach:

 

JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ REKOLEKCJE?
  • Planujemy CZTERY tygodniowe turnusy (od soboty do piątku) w trzech grupach wiekowych - grafik juz wkrótce.
  • Każdego dnia odbywają się cztery spotkania: MÓDL SIĘ, RUSZ SIĘ, SPOTKAJ SIĘ oraz Msza św. w kościele parafialnym
  • Nie ma limitu miejsc - każdy się zmieści

 

NIEZWYKŁE ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI czyli AGAPA

Wszystkich uczestników rekolekcji online wraz ze swoimi rodzicami zapraszamy na wspólną Eucharystię w realu. Chcemy się spotkać, razem pomodlić i pośpiewać.

Wyznaczymy kilka kościołów na terenie całej archidiecezji krakowskiej, gdzie taki Msze św. się odbędą, abyście mieli jak najbliżej. Szczegóły podamy w terminie późniejszym.

 

ZAPISY i KOSZT REKOLEKCJI

Na rekolekcje obowiązują zapisy. Zapisy ruszają TUTAJ 1 czerwca.
Każdy zapisany uczestnik otrzyma link do udziału w rekolekcjach.

Rekolekcje są całkowicie darmowe. Zachęcamy i prosimy, jeśli tylko możecie, aby nas wesprzeć dobrowolną ofiarą na nasze utrzymanie i utrzymanie naszych ośrodków, o czym szczegółowo piszemy -> kliknij w obrazek poniżej

 

CZEKAMY NA WAS