Sierpniowe Dni Skupienia

Od 7 do 9 sierpnia, po raz trzeci w te wakacje, odbyły się Dni Skupienia dla animatorów i moderatorów RAM. W ciągu tych trzech dni, w ośrodku w Zawadce dało się słyszeć mnóstwo rozważań na temat odpowiedzialności za naszą Wspólnotę.

Przeprowadziliśmy dużo owocnych rozmów, przedstawiając swoje spojrzenie na działanie Ruchu. Choć mieliśmy różne poglądy, to bez problemu doszliśmy do jednego wniosku, że RAM to nasza wspólna odpowiedzialność. Nie zabrakło też czasu na spotkanie z Jezusem w Adoracji, aby w cichości serca powierzyć mu naszą posługę i prosić Go o pomoc w podejmowaniu działań dla dobra naszej Wspólnoty.

Był to niezwykle potrzebny dla nas czas zatrzymania i przemyślenia swojej roli i swojego miejsca w RAM-ie, za co z całego serca Bogu dziękujemy.

Tekst: an. Weronika Zięba