PRZYGOTOWUJEMY REKOLEKCJE WAKACYJNE

 

Wielu pyta nie mogąc się doczekać, co z tegorocznymi wakacjami. Spieszymy z odpowiedzią, że przygotowania do tegorocznych Rekolekcji Formacji Apostolskiej nabierają tempa. Mamy zarezerwowane ośrodki, dopinamy grafik, regulaminy i wiele, wiele innych koniecznych spraw. Dzisiaj chcemy Was zapewnić, że robimy wszystko, aby tegoroczne wakacje były pełne RAMowskich rekolekcji. 

Nie wiemy jeszcze, jak liczne będą mogły być turnusy i jakie wymagania będą spoczywały na organizatorach tegorocznego wypoczynku dzieci i młodzieży. Czekamy na komunikaty Kuratorium Oświaty w tej sprawie.

To co możemy powiedzieć już, to: hasło tegorocznych Rekolekcji Apostolskich zainspirowane tegorocznym hasłem duszpasterskim Kościoła w Polsce.

JEZUS DAJE ŻYCIE!

Bóg przychodzi do nas każdego dnia. Każda nasza modlitwa, każda lektura Słowa Bożego, czy dobro czynione w imię Boga jest wydarzeniem, w którym Go spotykamy, w którym On do nas przychodzi.

W Niedzielę Wielkanocną radosnym ALLELUJA! będziemy świętować Zmartwychwstanie Chrystusa i Jego zwycięstwo nad śmiercią i grzechem. To będzie również dzień, kiedy na naszej stronie pojawi się grafik zaplanowanych turnusów rekolekcyjnych razem z podstawowymi informacjami i zasadami, które będą obowiązywać w tym roku.

Dokładnie miesiąc po ogłoszeniu grafiku wystartujemy z zapisami dla uczestników, które odbywać się będzie wyłącznie przez formularze internetowe.

Informacja o zapisach dla animatorów będzie podana w osobnym komunikacie na Facebookowej grupie Animatorów i Moderatorów.

 

Oczekując na kolejne informacje o Rekolekcjach Wakacyjnych zapraszamy do lektury odnowionych założeń PROGRAMU FORMACYJNEGO RAM, według którego będziemy przeżywać tegoroczne rekolekcje.

Bądźcie uważni i czujni! Sprawdzajcie pojawiające się informacje!

I pamiętajcie: tylko Jezus daje życie!