Grupy w diecezji

  • Białka Tatrzańska, parafia św. Szymona i Judy Tadeusza, opiekun: ks. Marcin Bentkowski 
  • Biskupice, parafia św. Marcina, opiekun: ks. Michał Korman
  • Bolechowice, parafia św. App. Piotra i Pawła, opiekun: ks. Michał Kania
  • Bolęcin, parafia NMP Matki Kościoła, opiekun: ks. Dariusz Puchała
  • Brzezie, parafia Przemienienia Pańskiego, opiekun: ks. Krystian Piwowarczyk
  • Chocznia, parafia Narodzenia św. Jana Chrzcielnica, opiekun: ks. Robert Młynarczyk
  • Czenichów, parafia Trójcy Przenajświętszej, opiekun: ks. Paweł Cempura
  • Dąbrowa Szlachecka - Wyźrał, parafia NMP Królowej Polski, opiekun: ks. Józef Sowa
  • Dobczyce, parafia MB Wspomożenia Wiernych, opiekun: ks. Jacek Kasperczyk
  • Gaj, parafia Narodzenia NMP, opiekun: dk. Bartosz Zaborowski
  • Jawornik, parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, opiekun: ks. Mariusz Grzechynka
  • Jurgów, parafia św. Sebastiana, opiekun: ks. Łukasz Czarnik
  • Kłaj, parafia  św. Józefa Robotnika, opiekun: ks. Mirosław Gurdek
  • Kraków, parafia św. Szczepana, opiekun: ks. Kamil Gołuszka
  • Kraków - Skotniki, parafia Matki Bożej Różańcowej, opiekun: ks. Paweł Sułko
  • Kraków - Wróblowice parafia Przemienienia Pańskiego, opiekun: ks. Daniel Malysa
  • Libiąż, parafia św. Barbary, opiekun: ks. Paweł Król
  • Lipnica Wielka, parafia św. Łukasza Ewangelisty, opiekun: ks. Krzysztof Korba
  • Luborzyca, parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, opiekun: ks. Franciszek Walkosz
  • Łapanów, parafia św. Bartłomieja, opiekun: ks. Robert Anusiewicz
  • Łętownia, parafia św. App. Szymona i Judy Tadeusza, opiekun: ks. Dariusz Czapnik
  • Miętustwo, parafia NMP Królowej Polski, opiekun: ks. Przemysław Cios
  • Myślachowice, parafia NMP Królowej Polski, opiekun: ks. Jan Kotlarski
  • Nawojowa Góra, parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, opiekun: ks. Janusz Kosowski
  • Nowy Targ, parafia św. Jana Pawła II, opiekun: ks. Jarosław Sachaj
  • Orawka, parafia  św. Jana Chrzciciela, opiekun: ks. Tadeusz Dąbrowski
  • Pietrzykowice, parafia NSPJ, opiekun: ks. Szymon Czarnota
  • Podłeże, parafia NMP Królowej Polski , opiekun: ks. Jan Ćwierz
  • Rabka - Zdrój, parafia św. Marii Magdaleny, opiekun: ks. Artur Chrostek.
  • Raciborsko, parafia NMP Królowej Polski, opiekun: ks. Kazimierz Kubik
  • Ryczów, parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski, opiekun: ks. Wojciech Wylegała
  • Rząska, parafia św. Antoniego z Padwy, opiekun: ks. Ignacy Moskwa
  • Rzozów, parafia MB Królowej Polski, opiekun: ks. Robert Morawski
  • Siepraw, parafia św. Michała Archanioła, opiekun: ks. Wojciech Gazdowicz
  • Skawica, parafia MB Częstochowskiej, opiekun: ks. Kazimierz Szarek
  • Stryszawa, parafia św. Anny, opiekun: ks. Piotr Pacyga
  • Stryszów parafia św. Jana z Kęt, opiekun: ks. Wojciech Wasztyl
  • Sucha Beskidzka, parafia Nawiedzenia NMP, opiekun: ks. Piotr Płoskonka
  • Sułkowice, parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, opiekun: ks. Maciej Medes
  • Szarów, parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika, opiekun: ks. Tomasz Plewa
  • Waksmund, parafia św. Jadwigi Śląskiej, opiekun: opiekun: dk. Maciej Kłos
  • Węgrzce, parafia św. Andrzeja Boboli, opiekun: ks. Dariusz Chromy
  • Zator, parafia św. Wojciecha i Jerzego, opiekun: ks. Robert Jończyk
  • Zembrzyce, parafia  św. Jana Chrzciciela, opiekun: ks. Marek Matusik


    Nie ma tu grupy z Twojej parafii? Skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.